Co je Zero?
  • 22 May 2024
  • 1 minuta ke čtení

Co je Zero?


Shrnutí článku

Zero je prostředí, které vám umožňuje obchodovat s širokou škálou finančních nástrojů, spravovat kapitál jako profesionál a vydělávat na performance fee, bez toho, aniž byste vystavovali svůj kapitál riziku.

Jak to funguje?

Přihlášením k Zero budete moci obchodovat účet s virtuálními prostředky, účastnit se našich měsíčních programů alokace virtuálního kapitálu a získávat performance fee za návratnost generovanou na jakémkoli přiděleném kapitálu.

Neriskujete svůj vlastní kapitál, protože neposíláte prostředky na skutečný obchodní účet. My vám poskytujeme účet a prostředky k obchodování, abyste se mohli soustředit na své obchodování. Účast v našich programech alokace virtuálního kapitálu je automatická a zaručená, pokud jste přihlášeni k službě.

Alokace virtuálního kapitálu soutěže DarwinIA jsou pouze teoretické (nebo virtuální) s odměňovacím závazkem vůči traderovi ve formě performance fee. Pokud by investice byla skutečná, alokace by byly více omezené a podmínky pro jejich získání by byly mnohem složitější.

Tyto alokace jsou mechanismem, který mají obchodníci k dispozici, aby v krátkodobém horizontu stimulovali cestu k budování spolehlivých výsledků pro investory.

Jaké jsou kroky?

  1. Dokončete registraci a přihlaste se.
  2. Začněte obchodovat.
  3. Přibližně po 15 dnech obchodní aktivity systém vytvoří DARWIN.
  4. DARWIN se automaticky zapojí do alokačního programu DarwinIA SILVER.
  5. Pokud DARWIN splní minimální požadovaný rating , obdrží alokaci, která zůstane investována do DARWINu po dobu 3 měsíců.
  6. Vydělávejte performance fees na základě dosaženého výkonu s danou alokací....
  7.  ... a pokud výkonnost DARWIN splní definovaná kritéria, stane se způsobilým pro zvýšenou alokaci kapitálu prostřednictvím DarwinIA GOLD, kromě toho, že bude otevřen kapitálu třetích stran od jiných investorů než Darwinex.

Chcete se dozvědět více?

Pokud chcete získat více informací, prosím, podívejte se na následující video:Byl tento článek užitečný?